-10%

Сумка-слінг дитячо-підліткова через плече Instinct Fashion нагрудна спортивна
275 ₴
247,50 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 683-93-59
Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-слінг через плече – це практичний аксесуар, який може носитись як на плечі, так на грудях та як рюкзак. Має одне основне відділення на блискавці. Також горизонтальна кишеня на блискавці на зовнішній лицьовій стороні сумки. Наплічний текстильний ремінець регулюється по довжині. Характеристики: Розміри: 18х16х5см. Вага: 130 г. Ремінь регулюється від 50до 110см. Колір: зелений Виробник: Fashion, Китай.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Кількість відділень | 2 |
| Колір | Зелений |
| Ширина | 17 см |
| Висота | 18 см |
| Глибина | 5 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 247,50 ₴
