-13%

Автомобільний адаптер штекер живлення в прикурювач 12 В для Т2 тюнера TV телевізора камери монітора рації
270 ₴
234,90 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 683-93-59
Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Автомобільний адаптер штекер живлення в прикурювач 12 В для Т2 тюнера TV телевізора камери монітора рації
Адаптер живлення 12V призначений для під'єднання різного обладнання, камери заднього та переднього вигляду, камери відеоспостереження, автомобільні монітори та інша автоелектроніка. Сумісний з 12-вольтовим адаптером живлення IP-камери безпеки та будь-якими застосунками, що вимагають входу постійного струму та допускають тільки вилку 2,1 мм x 5,5 мм.
Довжина розтягується до 1.5 метра
Живлення 12 вольтів
Допустима потужність 2 Ампери
Розмір штекера: 5,5 мм (зовнішній розмір) 2,1 мм (внутрішній розмір)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип пристрою | Для мультимедійних систем |
| Підключення пристрою | Штатний дріт |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Довжина шнура | 1.5 м |
| Індикатор роботи | Так |
| Стан | Новий |
| Вихідна напруга | 12 В |
| Вхідна напруга | 12 В |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 234,90 ₴


