Набір рюкзак та месенджер з хлопчиком який світиться
Цей місткий та оригінальний рюкзак дуже зручний у використанні, відмінно підійде для прогулянки, поїздки та походи в школу. Завдяки своєму правильного розміру, рюкзак вміщає в себе не тільки безліч підручників, а й ноутбук, папку формату А4, спортивну форму.
Люмінесцентний ефект картинки виглядає дуже оригінально і виділяє даний рюкзак серед інших. Зображення заряджається від світла і яскраво світиться в темряві. Рюкзак пошитий з високоміцної водонепроникної тканини з використанням якісної фурнітури.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Спортивний |
| Матеріал | Тканина |
| Особливості | USB-роз'єм, Водонепроникна тканина, Кишеня для ноутбука, Сумісний з форматом А4, Кишеня для планшета |
| Колір | Чорний |
| Глибина | 15 см |
| Висота | 44 см |
| Ширина | 28 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні, Верхній |
| Візерунки і принти | Інше |
| Стан | Новий |
| Персонажі | Аніме |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴





