-15%

Надувне крісло з пуфом можна використовувати як диван-ліжко, це потовщене крісло призначене для відпочинку.
1 290 ₴
1 096,50 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 683-93-59
Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надувне крісло з пуфиком виготовлене з сучасних і високоякісних матеріалів. і нижня частина. широкі отвори для швидкого наповнення та швидкого спуску. Складається компактно для зберігання. водонепроникні устілки зверху, з боків та знизу. одному» має дуже широкі отвори для швидкого надувки та здувки. Рекомендується, щоб користувачі встановлювали продукт у зоні, очищеній від сміття або чогось ще, що могло викликати розрив або прокол, та дотримувалися всіх попереджень та обмежень щодо безпеки для елемента.
Особливості: Стильне
та зручне
Прикрасить будь-який інтер'єр
Оснащений пуфиком
Пуфик можна використовувати і окремо, замість розкладного стільчика взявши собою на рибалку або на пікнік
Подарує Вам максимальне розслаблення
.
Характеристики:
Тип: Надувне крісло
Країна виробник: Китай
Конструкція: Надувне
Максимальне навантаження: 100 кг
Матеріал: вініл з вологостійким флокованим покриттям
Кількість місць: Одномісні
Розмір крісла: 99 х 130 х 76 см
Розмір пуфика: 84
х
Комплектація:
Надувний диван
Пуф
Упаковка
Насос для накачування в комплекті.
Колір виробу та комплектація можуть відрізнятися від пред'явлених на фото залежно від постачання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Надувне крісло |
| Вікова група | Для дітей і дорослих |
| Матеріал | ТПУ (термопластичний поліуретан) |
| Глибина | 830 мм |
| Посібник з експлуатації | Да |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Кількість посадкових місць | 2 |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Флоковане покриття | Да |
| Тип насоса | механічний ножний |
| Розміри | |
| Ширина | 1160 мм |
| Висота | 980 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 096,50 ₴






