-10%

Буз-бар фірми Hirisi на два удилища з сумкою для транспортування.
1 500 ₴
1 350 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 683-93-59
Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- 1 сумка для риболовлі
- 2 підставки для вудки
- 2 тримачі для риболовлі, довжиною 27 см і 30 см,
- 2 рибальські палиці, довжина 22-35 см/30-50 см
- Набір буз-бар (міні род-под) на регульованих підставках, на 2 удилища.
- Зроблений з алюмінію.
- Регулюється по висоті,
- 2 насадками-тримача для вудлищ.
Зручна сумка для переноски та зберігання буз бара.
Небоїться прямого попадання води та сонячних променів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hirisi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Буз-бар |
| Кількість вудлищ | 2 |
| Мінімальна висота | 30 см |
| Максимальна висота | 45 см |
| Мінімальна довжина | 25 см |
| Максимальна довжина | 30 см |
| Особливості | Чохол, Можлива установка електронного сигналізатора, Вудлище ставиться горизонтально, Телескопічні ніжки |
| Стан | Новий |
| Розмір в упаковці | |
| Длина в упаковке | 33 см |
| Ширина в упаковке | 10 см |
| Висота в упаковці | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴









