
Комплект сигналізаторів покльовки з пейджером Hirisi b1230 4+1 (snag bar, повністю водозахищені)
3 490 ₴
3 141 ₴
- Готово до відправки
Електронні сигналізатори клювання для коропової та фідерної риболовлі.
Hirisi – відомий китайський виробник різних рибальських аксесуарів, відомий чудовою якістю своїх продуктів. Електронні сигналізатори клювання підійдуть для лову на донні коропові оснастки і вудилища фідера, а завдяки бездротовому пейджеру ви не пропустите клювання на відстані від вудилищ або під час нічної риболовлі.
Особливості моделі
регульована тональність, гучність, чутливість
дальність дії сигналу 120-150 метрів
різні кольори підсвічування сигналізаторів для одного комплекту
стандартні рознімання 2.5мм для підключення електронних свінгерів.
датчик низького заряду батареї
режим нічного підсвічування
прогумований корпус, 100% вологонепроникний, клас захисту IP65.
пам'ять сигналу клювання 20 секунд.
магнітне кріплення пейджера до будь-якої металевої поверхні
живлення – батареї типу Крона 9В (у комплект не входять).
різьблення кріплення BSF 3/8 дюйма, стандартне для всіх рибальських підставок і род-подів.
Опис
Електронні сигналізатори клювання для коропової та фідерної риболовлі.
Характеристики
Радіус дії, м 120
Датчик вудилища (антивор) Ні
Нічне підсвічування Так
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hirisi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір сигналізаторів |
| Тип сигналізації | Вібрація, Акустична, Оптична |
| Особливості | Протиударний корпус, Металева кліпса, Кейс для транспортування, Регулювання гучності, Регулювання висоти тону, Сигналізація різним тоном, в залежності від напрямку руху ліски |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розмір кейса | |
| Довжина | 33 см |
| Ширина | 22 см |
| Висота | 6 см |
- Ціна: 3 141 ₴








