ЕЛЕКТРОННІ ПІДЛОГОВІ ВАГИ З USB-ЗАРЯДКОЮ.
Безпечні та міцні електронні підлогові ваги.
РК-екран високої чіткості,
заокруглені кути,
яскравий дисплей.
Плоска панель електронних ваг виготовлена із загартованого скла.
Діапазон вимірювання: 0,2-180 кг, точність 0,05 кг, можна зважувати невеликі предмети
Вбудований інтелектуальний чип датчика температури довкілля, здатний вимірювати зміни температури в приміщенні.
Тип живлення:USB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип ваг | Електронні |
| Максимальна вага | 180 кг |
| Матеріал платформи | скло |
| Точність вимірювання | 0.5 г |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴






