Сумка чохол для карпового кораблика.
Сумка підійде на 90% моделей корабликів, має міцні ручки,пило та водостійкий матеріал який допоможе зберегти ваш кораблик і аксесуари сухими і чистим що продовжить роботу вашому кораблю.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Сумка |
| Кількість контейнерів | 1 |
| Кількість осередків | 1 |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 58 см |
| Ширина | 30 см |
| Висота | 20 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴







