-10%

Сумка-слінг чоловіча через плече Instinct Fashion нагрудна спортивна
249 ₴
224,10 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 683-93-59
Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка-слінг через плече - це чоловічий практичний аксесуар, що може носитися як на плечі, так на грудях і як рюкзак. Має одне основне відділення на блискавці. Також горизонтальна кишеня на блискавці на зовнішній лицьовій стороні сумки. Наплічний текстильний ремінець регулюється по довжині. На сумці є роз'єм для виходу навушників, що дозволяє користуватися ними, сховавши телефон у сумку. Характеристики: Матеріал: Оксфорд. Розміри: 30х17х6 см. Вага: 140 г. Ремінь регулюється від 70 до 130 см. Колір: синій.
Сиробник: Fashion, Китай....
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Трикутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Оксфорд |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 3 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 17 мм |
| Ширина | 6 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 224,10 ₴





