-20%

Сумка Chest Rig Crossbody Bag Small (Оригінал)
1 950 ₴
1 560 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9A0495-023
+380 (96) 683-93-59
Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сумка Chest Rig Crossbody Bag Small 9A0495-023 (Оригінал)
зручний варіант для повсякденного життя. Багатофункціональний дизайн доповнить стильний спортивний образ. Сумка через плече Jumpman дуже практична і зручна для перенесення, вона забезпечує зручність і дозволяє тримати всі ваші цінні речі під рукою. Ремінець з м'якою підкладкою, який дозволяє регулювати відповідний розмір. Тканина з поліестеру легка та міцна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jordan |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 2 |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 17 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴





