-20%

Сумка adidas Originals Monogram Festival Кроссбоди
990 ₴
792 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 683-93-59
Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фестивальна сумка з монограмою.
Тримайте свій стиль у курсі.
Ця приголомшлива маленька святкова сумка вирізняється яскравою графікою.
Принт із монограмою по всій поверхні демонструє вашу повагу за ім'я Adidas, виділене жирним шрифтом у чорно-білому кольорі.
Знову й знову. Цей продукт зроблений із Primegreen, серії перероблених матеріалів із високими експлуатаційними характеристиками.
ФУНКЦІЇ:
Регульований ремінець.
Принт із монограмою логотипу adidas по всій поверхні.
Primegreen.
Розміри: 2,5 см х 12 см х 17 см.
Об'єм: 1 л.
100% перероблений поліестер полотняного переплетення.
Застібка-блискавка.
Множинні кишені.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adidas Originals |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 792 ₴




