-10%

Сумка Jordan Festival Crossbody Bag Сірий (Оригінал)
1 190 ₴
1 071 ₴
- Готово до відправки
- Код: (9A0070-GEH)
+380 (96) 683-93-59
Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Air Jordan — іменний бренд, розроблений американською компанією Nike для легендарного баскетболіста Майкла Джордана, також відомий як Jordans. Основний акцент — високоякісна дорога баскетбольна взуття та одяг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jordan |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Поліестер |
| Стиль | Спортивний |
| Колір | Сірий |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Кількість відділень | 2 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 071 ₴



