-10%

Стіл складний для пікніка 950*550*500 -950
1 530 ₴
1 377 ₴
- Готово до відправки
+380 (96) 683-93-59
Іринаповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл прямокутний складаний для пікніка в чохлі 1200x55x50 см Туристичний розкладний стіл Чорний
Туристичний складаний стіл — це цінна та корисна річ. У будь-який момент за бажання виїхати на природу відпочити або вирушити в похід, його легко можна захопити із собою, адже він не займе багато місця. Такий виріб зручно перевозити не тільки в машині, але й носити в руках. Він складається в невелику сумку та вага має зовсім невелику. Похідна модель підійде для групового застілля, позаяк за нею запросто розмістяться відразу кілька людей.
Будова каркаса дасть змогу комфортно поставити внизу ноги, їм нічого не заважатиме. Усі з'єднувальні елементи такі прості, що зібрати предмет вдасться дуже швидко, не докладаючи особливих зусиль. Вага портативної стільниці невеликої, для її виробництва, як і для каркаса, використовувалися тільки легкі матеріали. У виготовленні брав участь пластик і алюміній. Поверхня створювалася за продуманою незвичайною технологією складаних рейок. Це дає змогу сильно заощадити місце під час транспортування аксесуара для відпочинку.
Характеристики:
Колір: Чорний
Розмір: 120x55x50 см
Матеріал: алюміній, пластик
Каркас: труба Ø 19 мм, Ø 13 мм
Максимальне навантаження: 40 кг
Особливості: з чохлом, розкладна конструкція
Призначення: для пікніка, для кемпінгу, для риболовлі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стільниці | Метал |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 40 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 950 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 5 кг |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 200 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 170 мм |
| Висота в складеному вигляді | 700 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 377 ₴


