Сумка-слінг через плече - це практичний аксесуар, що може носитися як на плечі, так на грудях і як рюкзак. Має одне основне відділення на блискавці. Також горизонтальна кишеня на блискавці на зовнішній лицьовій стороні сумки. Наплічний текстильний ремінець регулюється по довжині.
Характеристики:
Розміри: 24х16х5см. Вага: 130 г. Ремінь регулюється від 50до 110см.
Колір: зелений
Сиробник: Fashion, Китай....
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fashion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Трикутна |
| Розмір | Малий |
| Матеріал | Тканина |
| Стиль | Спортивний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 2 основних |
| Кількість відділень | 2 |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 24 мм |
| Довжина | 16 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 295 ₴




